Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Heerlijk skiën in de mooie Italiaanse Dolomieten. Je verblijft in een gastvrij 3-sterren hotel gelegen in het pittoreske dorpje Pinzolo, vlakbij een van de grootste skigebieden van Italië. Verblijf in een single kamer en geniet van een gezellige wintersport samen met een leuke groep singles.
Wat kun je verwachten?
- Super skihotel met gratis skibus
- Ski naar het mondaine Madonna di Campiglio
- Italiaanse gastvrijheid en heerlijke wijnen
- Topprijs en geen single-kamer toeslag
- Nederlandse reisleiding die mee gaat skiën
- Vertrekgarantie
- Last minute
- Reisgenoten:
-
- 25-39 jaar
- 30-45 jaar
- 45-59 jaar
- 50-65 jaar
- 50-69 jaar
- 50-75 jaar
- 60-75 jaar
- Verblijf:
- Hotel
- Verzorging:
- Halfpension
- Vervoer:
- Bus Eigen vervoer
- 254Favoriet
- 8.8Waardering
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Voor een ontspannen wintersportvakantie met gezellige singles nemen wij jou mee naar Pinzolo waar La Dolce Vita begint. Het wereldberoemde skioord Madonna di Campiglio ligt om de hoek en vormt ook het middelpunt van één van de belangrijkste en best uitgeruste Italiaanse skigebieden.
Tijdens je wintersport in Pinzolo word je betoverd door de prachtige ‘Brenta’, ‘Adamello’ en ‘Presanella’ bergketens gelegen in het noorden van Italië. Pinzolo maakt deel uit van het skigebied Skirama Dolomiti Adamello Brenta, een skigebied met wel 150 km. gevarieerde pistes, en ook nog eens geschikt voor alle wintersportniveaus. Je kunt tochten maken vanaf Pinzolo naar Madonna di Campiglio, (het wereldberoemde skioord), Folgarida en Marilleva. De gezellige pisterestaurants nodigen je uit voor een lekker cappuccino, een minestronesoepje of een lekker glaasje Spritz waar de Italianen zo dol op zijn.
Samen met de reisleiding wordt er overlegd wat het programma zal worden naast het skiën en snowboarden. In overleg met de groep kunnen we bijvoorbeeld gaan après-skiën in Madonna di Campiglio, een tocht maken met de Snowcat, een aperitivo drinken in het hotel of zullen we een avond in een gezellige berghut doorbrengen? Het kan allemaal!
Genieten op zijn Italiaans? Dat doe je in Pinzolo, in een van de meest sneeuwzekere skigebieden van Europa!
Naar activiteitenActiviteiten
Je gaat natuurlijk voornamelijk op wintersport om van het skiën of snowboarden te genieten, maar daarnaast heb je misschien ook zin in wat extra activiteiten die jouw vakantie afwisselender maken. We trekken een avondje de sneeuwschoenen aan voor een mooie wandeling door de witte omgeving, maar er zijn nog meer mogelijkheden voor excursies zoals een hondensleetocht.
Dineren op de berg
Een bijzonder etentje tijdens jouw wintersport? We kunnen een avondje gaan genieten van een heerlijk diner boven op de berg. De pistenbully brengt ons naar het restaurant boven op de berg en zorgt er ook weer voor dat we terug komen bij het dorp!
Skigebied Campiglio Dolomiti Di Brenta
Omschrijving
Skiarea Campiglio Dolomiti Di Brenta maakt deel uit van het overkoepelende skigebied Val di Sole en ligt in Trentino. Het is eigenlijk nog vrij onbekend onder de Nederlandse wintersporters. Val di Sole doet zijn naam eer aan, de zon schijnt hier namelijk in overvloed! Gelukkig is het hele gebied zeer sneeuwzeker en de pistes worden goed geprepareerd.
Beginners en lichtgevorderden vinden hier veel pistes die niet heel moeilijk zijn en tussen de bomen naar beneden slingeren. Gelukkig kunnen ook de gevorderde skiërs hun ei kwijt op de mooie afdalingen en er zijn ook zeker wat steilere pistes te vinden. Er zijn enkele off-piste mogelijkheden en je kunt veel mooie tochten maken. De verbinding tussen de pistes is erg goed en je kunt zelfs doorskiën naar Pinzolo!
Skigebied & Pistes
Gelegen in de bergen van Noord-Italië vind je Pinzolo, een gastvrij dorp vlakbij Madonna di Campiglio. Het rustige Italiaanse dorpje Pinzolo, gelegen op 780 meter hoogte maakt deel uit van het grote Skiarea Campiglio di Brenta gebied en strekt uit tot wel 150 km pistes (ca. 50 km blauw, 67 rood en 33 zwart). Het dorp heeft zich sinds de jaren 60 ontwikkeld tot een bekende en gewaardeerde wintersportbestemming en is erg populair bij de Italianen zelf. Het wordt omringd door de bergen Brenta, Adamello en Presanalla.
Pinzolo is een echte aanrader voor wie houdt van rust, maar met een levendige sfeer van het skidorp Madonna di Campiglio nabij. Alleen al het uitzicht op de grillige Brenta Dolomieten maakt het skiën in Pinzolo al meer dan de moeite waard. Vanuit Madonna di Campiglio zijn er zo’n 150 km pistes op elkaar aangesloten. Je kunt flinke tochten maken naar Pinzolo, Folgarida en Marilleva.
Snowpark // In dit gebied vind je 4 funparken. In Pinzolo vind je het Brentapark, met diverse funboxen, rails, jibbs en verschillende jumps en halfpipes. Het Marilleva Snow Park met o.a. een jibbing area en een kicker area is leuk voor zowel de beginner als gevorderde freestylers. Ook zeker aan te bevelen is het Ursus Snow Park, een van de mooiste snowboardparken van Europa met o.a. T-boxen, platte rails, kickers, piramides en hips. Het Ursus Mini Park is de perfecte plek voor beginnende freestylers-boarders, met funboxen, een piramide en sliders.
Langlaufen // In Pinzolo ligt de 5 km lange loipe Centro Fondo Pinzolo – Carisolo. Een groot deel van deze loipe is verlicht, zodat je dus ook ’s avonds kunt langlaufen. In de omgeving, in de buurt van Madonna di Campiglio, vind je zo’n 22 km aan langlauf -routes.
Lessen, skipas & skimateriaal
Samen met de reisbescheiden, ca. 1 week voor vertrek, ontvang je een formulier waarop je kunt aangeven welke skipas jouw voorkeur heeft, of je materiaal wilt huren en of je lessen wilt bijboeken. Ter plaatse worden de skipassen aangeschaft, zodat je kunt overleggen met je medereizigers. De betaling van de skipas en eventueel materiaal, locker en/of les zal ter plaatse zijn.
Skipas
Hieronder vind je de standaard prijzen voor een 6-daagse, 7-daagse en 8-daagse skipas die gelden bij aanschaf van de skipas bij de ticketdesk (o.v.v. wijzigingen) voor skigebied Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta.
– Door een samenwerking met het liftbedrijf, kunnen wij een kortingstarief aanbieden: meer informatie hierover ontvang je voorafgaand aan de reis per e-mail –
Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta ca. 150km (meest gekozen)
skigebieden Madonna di Campiglio S.p.A., Funivie Pinzolo S.p.A. en Funivie Folgarida-Marilleva S.p.A.
23.12.2023 – 07.01.2024
6 dagen €389 | 7 dagen €440 | 8 dagen €478
08.01.2024 – 19.01.2024
6 dagen €346 | 7 dagen €391 | 8 dagen €426
20.01.2024 – 10.03.2024
6 dagen €389 | 7 dagen €440 | 8 dagen €478
11.03.2024 – einde seizoen
6 dagen €346 | 7 dagen €391 | 8 dagen €426
– Per skipas betaal je €2-5 borg, welke je terugkrijgt bij inlevering na de laatste skidag –
* Het kan zijn dat er bij een 8-daagse skipas gevraagd wordt om een recente pasfoto
Skimateriaal en lessen
Mocht je geen eigen materiaal hebben, regel je je skimateriaal snel en gemakkelijk via ons. Bij de reisbescheiden ontvang je meer informatie over de mogelijkheden van het huren van materiaal. Je ontvangt dan een formulier waarop je kunt aangeven welk materiaal jouw voorkeur heeft. Bij de skiliften vind je de plaatselijke verhuur waar je samen met de reisleiding naar toe gaat.
Wil jij ski- of snowboardlessen volgen? Geen probleem! De prijzen ontvang je samen met je reisbescheiden. Je kunt dit aangeven op het formulier. Je hebt de keuze uit groeps- en privé lessen.
Let op: alle groepslessen beginnen pas op maandag. Sta jij voor de eerste keer op de latten? Dan kun je er voor kiezen om privé les te nemen op zondag (o.b.v. beschikbaarheid).
Lockers
Voordat je de lift instapt, pak je jouw ski's of snowboardspullen uit de locker en aan het einde van de dag berg je ze weer op. Geen gesjouw met je materiaal van- en naar het hotel! Vanaf ca. €25 (voor 6 dagen) huur je al een locker bij de piste.
Overige informatie
Vervoer naar de piste
Het hotel heeft een shuttlebusje die in de ochtend en eind van de middag af en aan tussen het hotel en de skipiste in Pinzolo rijdt. Als deelnemer aan deze reis, kun je hier kosteloos gebruik van maken. Mocht je eerder terug willen van de piste naar het hotel, kan dit in overleg worden geregeld met het busje. Je kunt op vertoon van je skipas ook gebruik maken van de openbare skibus.
Skigebied Campiglio Dolomiti Di Brenta
Omschrijving
Skiarea Campiglio Dolomiti Di Brenta maakt deel uit van het overkoepelende skigebied Val di Sole en ligt in Trentino. Het is eigenlijk nog vrij onbekend onder de Nederlandse wintersporters. Val di Sole doet zijn naam eer aan, de zon schijnt hier namelijk in overvloed! Gelukkig is het hele gebied zeer sneeuwzeker en de pistes worden goed geprepareerd.
Beginners en lichtgevorderden vinden hier veel pistes die niet heel moeilijk zijn en tussen de bomen naar beneden slingeren. Gelukkig kunnen ook de gevorderde skiërs hun ei kwijt op de mooie afdalingen en er zijn ook zeker wat steilere pistes te vinden. Er zijn enkele off-piste mogelijkheden en je kunt veel mooie tochten maken. De verbinding tussen de pistes is erg goed en je kunt zelfs doorskiën naar Pinzolo!
Skigebied & Pistes
Gelegen in de bergen van Noord-Italië vind je Pinzolo, een gastvrij dorp vlakbij Madonna di Campiglio. Het rustige Italiaanse dorpje Pinzolo, gelegen op 780 meter hoogte maakt deel uit van het grote Skiarea Campiglio di Brenta gebied en strekt uit tot wel 150 km pistes (ca. 50 km blauw, 67 rood en 33 zwart). Het dorp heeft zich sinds de jaren 60 ontwikkeld tot een bekende en gewaardeerde wintersportbestemming en is erg populair bij de Italianen zelf. Het wordt omringd door de bergen Brenta, Adamello en Presanalla.
Pinzolo is een echte aanrader voor wie houdt van rust, maar met een levendige sfeer van het skidorp Madonna di Campiglio nabij. Alleen al het uitzicht op de grillige Brenta Dolomieten maakt het skiën in Pinzolo al meer dan de moeite waard. Vanuit Madonna di Campiglio zijn er zo’n 150 km pistes op elkaar aangesloten. Je kunt flinke tochten maken naar Pinzolo, Folgarida en Marilleva.
Snowpark // In dit gebied vind je 4 funparken. In Pinzolo vind je het Brentapark, met diverse funboxen, rails, jibbs en verschillende jumps en halfpipes. Het Marilleva Snow Park met o.a. een jibbing area en een kicker area is leuk voor zowel de beginner als gevorderde freestylers. Ook zeker aan te bevelen is het Ursus Snow Park, een van de mooiste snowboardparken van Europa met o.a. T-boxen, platte rails, kickers, piramides en hips. Het Ursus Mini Park is de perfecte plek voor beginnende freestylers-boarders, met funboxen, een piramide en sliders.
Langlaufen // In Pinzolo ligt de 5 km lange loipe Centro Fondo Pinzolo – Carisolo. Een groot deel van deze loipe is verlicht, zodat je dus ook ’s avonds kunt langlaufen. In de omgeving, in de buurt van Madonna di Campiglio, vind je zo’n 22 km aan langlauf -routes.
Lessen, skipas & skimateriaal
Samen met de reisbescheiden, ca. 1 week voor vertrek, ontvang je een formulier waarop je kunt aangeven welke skipas jouw voorkeur heeft, of je materiaal wilt huren en of je lessen wilt bijboeken. Ter plaatse worden de skipassen aangeschaft, zodat je kunt overleggen met je medereizigers. De betaling van de skipas en eventueel materiaal, locker en/of les zal ter plaatse zijn.
Skipas
Hieronder vind je de standaard prijzen voor een 6-daagse, 7-daagse en 8-daagse skipas die gelden bij aanschaf van de skipas bij de ticketdesk (o.v.v. wijzigingen) voor skigebied Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta.
– Door een samenwerking met het liftbedrijf, kunnen wij een kortingstarief aanbieden: meer informatie hierover ontvang je voorafgaand aan de reis per e-mail –
Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta ca. 150km (meest gekozen)
skigebieden Madonna di Campiglio S.p.A., Funivie Pinzolo S.p.A. en Funivie Folgarida-Marilleva S.p.A.
23.12.2023 – 07.01.2024
6 dagen €389 | 7 dagen €440 | 8 dagen €478
08.01.2024 – 19.01.2024
6 dagen €346 | 7 dagen €391 | 8 dagen €426
20.01.2024 – 10.03.2024
6 dagen €389 | 7 dagen €440 | 8 dagen €478
11.03.2024 – einde seizoen
6 dagen €346 | 7 dagen €391 | 8 dagen €426
– Per skipas betaal je €2-5 borg, welke je terugkrijgt bij inlevering na de laatste skidag –
* Het kan zijn dat er bij een 8-daagse skipas gevraagd wordt om een recente pasfoto
Skimateriaal en lessen
Mocht je geen eigen materiaal hebben, regel je je skimateriaal snel en gemakkelijk via ons. Bij de reisbescheiden ontvang je meer informatie over de mogelijkheden van het huren van materiaal. Je ontvangt dan een formulier waarop je kunt aangeven welk materiaal jouw voorkeur heeft. Bij de skiliften vind je de plaatselijke verhuur waar je samen met de reisleiding naar toe gaat.
Wil jij ski- of snowboardlessen volgen? Geen probleem! De prijzen ontvang je samen met je reisbescheiden. Je kunt dit aangeven op het formulier. Je hebt de keuze uit groeps- en privé lessen.
Let op: alle groepslessen beginnen pas op maandag. Sta jij voor de eerste keer op de latten? Dan kun je er voor kiezen om privé les te nemen op zondag (o.b.v. beschikbaarheid).
Lockers
Voordat je de lift instapt, pak je jouw ski's of snowboardspullen uit de locker en aan het einde van de dag berg je ze weer op. Geen gesjouw met je materiaal van- en naar het hotel! Vanaf ca. €25 (voor 6 dagen) huur je al een locker bij de piste.
Overige informatie
Vervoer naar de piste
Het hotel heeft een shuttlebusje die in de ochtend en eind van de middag af en aan tussen het hotel en de skipiste in Pinzolo rijdt. Als deelnemer aan deze reis, kun je hier kosteloos gebruik van maken. Mocht je eerder terug willen van de piste naar het hotel, kan dit in overleg worden geregeld met het busje. Je kunt op vertoon van je skipas ook gebruik maken van de openbare skibus.
Verblijf Hotel Bellavista
Beschrijving
Tijdens deze reis verblijven wij in 3-sterren Hotel Bellavista. Hotel Bellavista is gelegen op 780 m hoogte in het plaatsje Giustino, 1 km van het centrum van Pinzolo af. Hotel Bellavista is een schitterend familiehotel met een zeer goede service, gelegen aan de rand van Pinzolo. Slechts 500 meter verwijderd van het centrum en 600 meter van de gondelbanen naar de Doss del Sabion. Het hotel heeft een skibus-service naar het centrum en de gondels. Tegen een kleine vergoeding brengt de shuttlebus je ook naar Madonna di Campiglio.
Faciliteiten
Hotel Bellavista heeft een entree met een ruime hal, een receptie en een lift. Er is een gezellige lounge en bar met TV en een groot sfeervol restaurant. Ook een skiopbergruimte met schoenverwarming is aanwezig. Het hotel heeft gratis Wi-Fi in de openbare ruimtes. Tegen betaling van ca. €5 kun je een Wi-Fi code aanschaffen, zodat je de hele week Wi-Fi op de kamer hebt. Het personeel wordt als zeer vriendelijk ervaren.
Kamers
Alle kamers zijn netjes ingericht en voorzien van een badkamer met douche, toilet en bidet, balkon, telefoon, TV en haardroger. Alle kamers beschikken over een balkon.
Kamertype
Tijdens deze reis heb je de beschikking over een éénpersoonskamer. Heb je liever een 2-persoonskamer voor alleengebruik? Dan kan je deze (o.b.v. beschikbaarheid) boeken tegen een toeslag via het boekingsformulier.
– Mocht de reis op aanvraag zijn, kan dit mogelijk te maken hebben met het feit dat er geen standaard 1-persoonskamers meer beschikbaar zijn. We nemen dan contact met je op over de overige mogelijke kamertypes, welke nog beschikbaar zijn voor deze periode –
Vertrek 02/03 februari: Voor deze reisperiode is er enkel nog een 2-persoonskamer voor alleengebruik (op aanvraag) beschikbaar. De toeslag voor deze kamer is verwerkt in de prijs op de website.
Verzorging
We verblijven in Hotel Bellavista op basis van Halfpension. ’s Ochtends staat er een Italiaans ontbijtbuffet voor jullie klaar. 's Avonds kunnen jullie aanschuiven voor een 3-gangendiner inclusief saladebar. 1 x in de week wordt er een speciale avond met diner en live muziek georganiseerd. Met Kerst is er 1 x een speciaal kerstdiner en op Oudejaarsavond is er een verzorgde avond met o.a. een heerlijk diner en muziek. Deze is inbegrepen in de reis.
Aan bovenstaande informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Belangrijk
Boek nu, betaal later!
Bij ons kun je boeken zónder direct te betalen. Je ontvangt een definitieve bevestiging/factuur per mail waarop staat welk bedrag je wanneer moet betalen.
Belangrijke info over deze reis
Allergie, dieet, medicatie of beperkingen?
Heb je een allergie of volg je een dieet? Gebruik je medicatie, heb je last van gezondheidsproblemen, fysieke of mentale beperkingen? Dan is het van groot belang dat je dit in het boekingsformulier vermeld bij 'Opmerkingen', zodat wij kunnen bepalen of het invloed heeft op de uitvoering van de reis of de groep. Deze informatie zal uiteraard vertrouwelijk worden behandeld. Neem bij twijfel contact met ons op.
Verplichte SGR bijdrage
Voor deze reis wordt een verplichte 'SGR bijdrage' van €5 per persoon in rekening gebracht. Deze bijdrage wordt afgedragen aan Stichting Garantiefonds Reisgelden: de stichting die garant staat voor de door jou betaalde reissom.
Betalingsvoorwaarden
Kijk jij al uit naar uit naar jouw nieuwe vakantie? Boek je nu jouw reis, dan betaal je slechts de aanbetaling van 25% van de reissom. Het restant van de reissom betaal je pas 3 weken voor vertrek.
Groepssamenstelling wintersport
De aangegeven leeftijdscategorie informeert je over de doelgroep voor deze singlereis. Voldoe je niet exact aan de opgegeven criteria, maar wijkt jouw leeftijd maximaal vijf jaar af? Geen probleem. Zolang de inhoud van het programma je aanspreekt, je enthousiast bent, zelfstandig kunt reizen en nieuwe, gezellige mensen wilt leren kennen in een ongedwongen sfeer, dan verwelkomen wij je graag op deze singlereis.
Doelgroep 60 – 75 jaar
Voor vertrekdata met de doelgroep 60 – 75 jaar, dien je een ervaren skiër te zijn welke zin heeft in een gezellige week op de ski’s.
Reisdocumenten
Voor deze reis is het van belang dat je in het bezit bent van een geldig legitimatiebewijs. Dit kan een paspoort of identiteitskaart zijn. Je legitimatiebewijs dient geldig te zijn tot en met het einde van je vakantie.
Verzekeringen *
Een meepakker is de reis- en/of annuleringsverzekering. Mocht je deze niet hebben dan is het misschien een tip deze tegelijk met het boeken af te sluiten. Heb je een eigen reisverzekering afgesloten? Controleer dan even of de wintersportdekking aan staat!
Vertrekgarantie
Op het moment dat er voldoende deelnemers zijn voor een vertrekdatum, krijgt de reis 'Vertrekgarantie'. Je kunt dit terugvinden in het overzicht met de data en prijzen.
De vertrekgarantie staat los van de reisadviezen m.b.t. het corona-virus.
Mocht het voorkomen dat een reis onvoldoende deelnemers heeft, dan laten wij dit uiterlijk 21 dagen voor vertrek weten. Voor weekendjes weg en midweken, zal dit uiterlijk 7 dagen voor vertrek het geval zijn.
Alles mag, niets moet
Graag willen wij nog eens benadrukken wanneer je met ons op vakantie gaat, je dan kiest voor een groepsreis waarbij jij je eigen invulling aan jouw vakantie geeft. Ook als het programma grotendeels vastligt of wanneer er optionele excursies worden aangeboden. De ervaring leert dat de groep – of een deel ervan – kiest voor het ene of andere uitstapje. Meedoen is ieders vrije keuze. ‘Alles mag, niets hoeft’. Het is tenslotte jullie vakantie!
Wij streven ernaar om het iedereen naar de zin te maken. Ook de allerkleinste en individuele reiswensen komen hierbij aan bod. Denk hierbij aan een leuke excursie, een tip voor spelletjes of activiteiten.
Het begin van jouw wintersportreis
Reis je met de bus? Dan ontmoet je jouw medereizigers bij het verzamelpunt in Maarheeze. In de meeste gevallen reist de reisleiding met je mee met de bus. Je zult hem of haar dan ontmoeten op het meetingpoint in Maarheeze. Meer informatie hierover vind je terug in de reisbescheiden, welke je een week voor vertrek ontvangt.
Het kan voorkomen dat de reisleiding al op bestemming is en zal jullie dan bij de accommodatie verwelkomen.
Wanneer je de reis boekt op basis van eigen vervoer, ontmoet je de reisleiding en de medereizigers bij de accommodatie.
Reisleiding *
Het succes van onze reizen is mede te danken aan onze enthousiaste reisleiding die klaar zal staan voor de groep en jou ter plaatse wegwijs zal maken. Alle organisatorische zaken worden uit handen worden genomen. Zo organiseert hij/zij de leukste activiteiten/excursies, informeert je over de gezelligste berghutten en après ski barretjes en zal een programma opstellen op basis van de wensen van de groep. Dit resulteert in het ultieme groepsgevoel waarbij individuele vrijheid vanzelfsprekend is.
Naar vervoerVervoer
Met de bus
De busreis wordt uitgevoerd door Royal Class bus. Je hebt hierbij meer beenruimte en de stoelen kunnen verder naar achter, zodat je comfortabel kunt zitten tijdens de reis. Gedurende de reis zal de bus regelmatig stoppen. De volgende ochtend komen we aan op de bestemming.
Er zijn diverse opstapplaatsen in Nederland en België:
Nederland
- 16:00u Den Haag - Prinsessegracht t.h.v. Academie voor Beeldende Kunsten
- 16:00u Zwolle - Achterzijde station NS, Hanzelaan
- 16:30u Apeldoorn - Esso tankstation De Brink, Rijksweg A50
- 16:30u Amsterdam - Station Holendrecht, Meibergdreef
- 17:00u Arnhem - Parkeerplaats Rijnhallen
- 17:00u Utrecht - Internationale bushalte, Reactorweg
- 17:00u Rotterdam - Metrostation Capelse Brug
- 17:30u Wijchen - Graafsedijk 985
- 17:45u Prinsenbeek - NS station Prinsenbeek, parkeerterrein de Elleboog
- 18:15u Den Bosch - NS station Oost
- 18:15u Tilburg - IJssportcentrum, Stappegoorweg
- 18:30u Eindhoven - P&R Meerhoven
- 19:30u Maarheeze - Den Engelsman 2A // Wisselplaats
- 21:30u Heerlen - NS station, Achterzijde
België
- 15:45u Gent - P&R Arsenaal, Brusselsesteenweg 602
- 16:45u Brussel - Bushalte Heizel, Keizerin Charlotteweg
- 17:30u Antwerpen - Luchthavenlei/Vosstraat (bij de luchthaven)
In Maarheeze komen de bussen vanuit Nederland en België samen en vanaf hier rijdt de bus naar de bestemming. Bij de opstapplaats in Maarheeze heb je de mogelijkheid om een parkeerplaats bij te boeken. Voor €30 kun je de auto parkeren op het afgesloten, geasfalteerde parkeerterrein bij de busterminal. Je kunt dit aangeven op het boekingsformulier. Op 100 meter van de opstapplaats in Maarheeze vind je een NS station.
Toegestane bagage in de bus
- Handbagage van ca. 2 kg
- 20 kilo bagage
- 1 paar ski’s of snowboard + schoenen
- 1 helm
Reisschema is onder voorbehoud van wijzigingen.
Met eigen vervoer
Vanaf Utrecht is het ongeveer 1120 km rijden naar Pinzolo, Italië.
Bij het hotel zijn parkeerplaatsen beschikbaar. Hiervan kun je kosteloos gebruik maken tijdens de vakantie.
Goed te weten
In Oostenrijk en Duitsland zijn winterbanden verplicht van oktober tot april. Tevens dien je sneeuwkettingen bij je te hebben voor winterse omstandigheden. In Italië is het van 15 november tot en met 15 april in bepaalde gebieden en op sommige wegen verplicht om op winterbanden te rijden tenzij er sneeuwkettingen in de auto aanwezig zijn.
Mocht je sneeuwkettingen willen gebruiken, mag je in plaats van metalen sneeuwkettingen ook kunststof sneeuwkettingen of sneeuwsokken gebruiken. Deze alternatieven voor metalen sneeuwkettingen moeten voldoen aan de Europese norm EN 16662-1 of aan ÖNORM v5117.
In zowel Oostenrijk als Italië is het verplicht om overdag met je lichten aan te rijden. Wanneer je reist via de Brennerpass, dien je tol te betalen.
Check voorafgaand aan jouw reis bij de ANWB of er een vignet verplicht is voor jouw route.
Verplicht mee in de auto: gevarendriehoek, veiligheidshesje (p.p.) en verbanddoos.
- SGR