Het heerlijke Hotel Garbi is onze uitvalsbasis voor al het moois dat Ibiza te bieden heeft. We bezoeken de leukste strandtenten en de fijnste plekjes van Ibiza.
Voeg daarbij de vele mogelijkheden in de omgeving, zwembad, scooterhuur, de meest unieke stranden van Europa, Ibiza-stad en je weet dat je je niet gaat vervelen. We organiseren uitjes, excursies en groepsactiviteiten waar je bij aan kunt haken als het je wat lijkt.
Vergis je niet in de ideale plek waar we zitten. Vanuit hier kun je met een groep overal makkelijk komen. Veel feesten en activiteiten te voet. En taxi's stoppen bij de deur. Bovendien is Hotel Garbi ook nog eens het meest aangename hotel van Ibiza.
Uiteraard is er ter plekke een reisleider die je gaat helpen alles uit Ibiza te halen wat erin zit! Met onze kennis van alle hotspots, leer je Ibiza gericht kennen! Kijk snel verder bij 'activiteiten'.
Goed,voor herhaling vatbaar
Deze vakantie is voor iedereen een aanrader.Je kan er van de zon,eiland en grote feesten genieten.Leuke gesprekken voeren in groep.Of als je er graag alleen op uittrekt dan kan dit ook.Ik was iets te stil en te verlegen maar nog een paar reizen en het komt helemaal goed.
Het was een unieke ervaring. Ongelooflijk hoe fijn de vakantie is verlopen. Super mooi weer (eind September). Echt leuke gesprekken gehad met heel veel verschillende mensen.
Als Belg kan je ook meegaan. Nederlanders zijn top! Super lieve en aangename groep!
Een week van ups en downs, maar met een leuke bende en genoeg momenten om te onthouden.
Goeie oordopjes zijn nodig, niet alleen voor in de clubs! Voor vegetariërs is het helaas niet zo'n goeie bestemming. Er is gelukkig ook nog wat anders buiten de clubs: fijne strandjes, eiland Formentera, snorkelen en suppen.