Home
/
Reisaanbod
/
Oostenrijk
/
Tirol
/
Fließ
/
Drie landen Ski Safari Skiën in Italië, Oostenrijk & Zwitserland

Groepsreis Drie landen Ski SafariSkiën in Italië, Oostenrijk & Zwitserland

Hotel Traube
Ontdek tijdens deze volledig verzorgde reis de mooiste skigebieden rondom dit Drielandenpunt. Ischgl-Samnaun, Belpiano en Serfaus-Fiss-Ladis zijn o.a. de gebieden die we bezoeken. Met een gezellige groep ga je onder begeleiding en in verschillende niveau groepen de piste op.

Details van deze reis

Markeer als favoriet
Groepen:
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Vervoer:

Weersverwachting

januari
-3°C
5u zon/dag
februari
0°C
7u zon/dag
maart
3°C
8u zon/dag
april
6°C
10u zon/dag
mei
10°C
9u zon/dag
juni
16°C
11u zon/dag
juli
17°C
11u zon/dag
augustus
17°C
10u zon/dag
september
13°C
9u zon/dag
oktober
9°C
7u zon/dag
november
3°C
6u zon/dag
december
-1°C
5u zon/dag
* Gemiddelde weersomstandigheden op basis van Open Meteo historische data

Deel deze reis:
Meer info & reserveren

Garanties voor deze reis:

Onze singles geven deze reis

8
25-01-2025

Een heerlijke vakantie welke goed verzorgd en georganiseerd was. Leuke groep mensen waarvan enkele al eerder zijn samen op reis zijn geweest en ook weer nieuwe mensen. Dat was verder heel makkelijk en toegankelijk. Een hele leuke ervaring om tijdens 1 reis dese verschillende gebieden aan te doen. Het hotel resp de kamers zelf is /zijn kennelijk al gedeeltelijk gerenoveerd alleen helaas onze kamer nog niet dus die mag wel wat gemoderniseerd worden.

Tips:

Lekker meedoen als je er zin in hebt en lekker de reis begeleiding volgen om de mooie plekken en pistes te kunnen doen. De begeleiding (3 man) zijn ervaren en bekend in de gebieden dus die weten de mooie pistes en plekjes te vinden

Rob van de Wal, 60 jaar
Verblijf: Hotel Traube
8
27-01-2024

Prima vakantie, skiën in Oostenrijk, Italië en Zwitserland. Uiteraard ben vlak over de grens maar dat is toch net even anders.

Tips:

Alles goed geregeld, we hadden een eigen busje om naar de pistes te gaan. Je zit dan wel vast aan de vaste tijden.

John, 62 jaar
Verblijf: Hotel Traube