Home
/
Reisaanbod
/
Griekenland
/
Kos
/
Kos city
/
Strand en Feest op Kos

Jongerenreis Strand en Feestop Kos

Saint Constantin Hotel
Met een groep gezellige singles vertrekken we naar het levendige Kos! Een heerlijk eiland met mooie stranden, leuke activiteiten en een bruisend nachtleven voor een geweldige jongerenvakantie. Zon, gezelligheid en volop genieten met verblijf in een goed gelegen 3-sterrenhotel met zwembad in het populaire Kos-Stad!

Details van deze reis

Markeer als favoriet
Groepen:
20 - 35 jaar
25 - 39 jaar
30 - 45 jaar
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Logies en Ontbijt
Vervoer:
Eerste vertrek: jun. 2027
|Laatste vertrek: sep. 2027

Weersverwachting

januari
15°C
8u zon/dag
februari
15°C
9u zon/dag
maart
17°C
10u zon/dag
april
20°C
11u zon/dag
mei
24°C
12u zon/dag
juni
28°C
13u zon/dag
juli
31°C
13u zon/dag
augustus
30°C
12u zon/dag
september
28°C
11u zon/dag
oktober
24°C
10u zon/dag
november
20°C
8u zon/dag
december
16°C
7u zon/dag
* Gemiddelde weersomstandigheden op basis van Open Meteo historische data

Reisinformatie

Vliegtuig
Chartervlucht
Transfer luchthaven-hotel v.v.
1 stuk handbagage en 20 kg ruimbagage
Luchthavenbelasting en vliegbelasting
Verblijf
Verblijf 3* hotel
Verzorging o.b.v. Logies/Ontbijt
Verblijf in een kamer voor alleengebruik of een gedeelde kamer
Overig
Boekingskosten à €20
Nederlandse reisleiding
SGR-bijdrage à €5 p.p.

Deel deze reis:
Meer info & reserveren

Garanties voor deze reis:

Onze singles geven deze reis

Een 9 gemiddeld

9
01-09-2026
Ik ging voor het eerst mee met deze reis. Het contact met de organisatie was goed. De reisleiding en het aanbod van activiteiten waren ook goed. Ik ging zonder (hoge) verwachtingen en liet alles op mij afkomen. De reis biedt mij de vrijheid om gezamenlijk excursies te doen of te dineren, maar ook dingen alleen te doen omdat ik geen zin heb in groepsdingen op dat moment. Veel gegeten, prachtig weer gehad, veel zee en strand gezien. Ik heb genoten van deze reis. Een 10 geven lijkt mij overdreven voor een eerste keer, vandaar een 9. Wel vond ik de accommodatie (3 sterren hotel) aan de gedateerde kant, badkamer was krap voor een 2persoonskamer/gedeelde kamer. De locatie was daarentegen top, ik kon zo om de hoek eten en souvenirtjes kopen. Dus de accommodatie was schoon en de basis was er, alleen niet meer van deze tijd.
Tips:
Gewoon doen/boeken, niet twijfelen. Ik heb genoten van deze reis. Ik had geen invloed op de groepssamenstelling, maar ik kan voor mijzelf een leuke reis maken. Niet teveel verwachten, soms verwacht je teveel van zo'n reis. Laat het op je afkomen en pas je aan. Griekenland is geen mega super deluxe bestemming. Doe gezellig mee met de groep.
TLP Huynh, 36 jaar
Verblijf: Saint Constantin Hotel