Naast lekker actief bezig zijn kun je hier ook heerlijk relaxen bij het meer of geniet op een van de terrasjes in de haven. Rond het Gardameer zijn heel veel leuke stadjes en dorpen. Mogelijkheden genoeg dus om cultuur te snuiven, lekker te shoppen of rond te struinen op een marktje. Het is mogelijk om met het openbaar vervoer of de boot langs verschillende plaatsjes te gaan. We begrijpen het ook als je geen zin hebt om lang bij de bushaltes te wachten of langs onoverzichtelijk wegen in de bergen te lopen. Ook de excursie naar Verona is zeker de moeite waard. Deze Italiaanse stad is vooral bekend om het Romeinse amfitheater waar prachtige opera’s opgevoerd worden en natuurlijk van Shakespeare’s Romeo en Julia. In de avond kun je één van de vele restaurantjes of barretjes bezoeken in de badplaatsen Torbole en Riva del Garda.
Naast lekker actief bezig zijn kun je hier ook heerlijk relaxen bij het meer of geniet op een van de terrasjes in de haven. Rond het Gardameer zijn heel veel leuke stadjes en dorpen. Mogelijkheden genoeg dus om cultuur te snuiven, lekker te shoppen of rond te struinen op een marktje. Het is mogelijk om met het openbaar vervoer of de boot langs verschillende plaatsjes te gaan. We begrijpen het ook als je geen zin hebt om lang bij de bushaltes te wachten of langs onoverzichtelijk wegen in de bergen te lopen. Ook de excursie naar Verona is zeker de moeite waard. Deze Italiaanse stad is vooral bekend om het Romeinse amfitheater waar prachtige opera’s opgevoerd worden en natuurlijk van Shakespeare’s Romeo en Julia. In de avond kun je één van de vele restaurantjes of barretjes bezoeken in de badplaatsen Torbole en Riva del Garda.
Houd er rekening mee dat sommige activiteiten een minimaal aantal deelnemers vereisen, anders kan zijn dat het niet door gaat. De genoemde prijzen zijn ter indicatie en afhankelijk van plaatselijke verhogingen van externe partijen.
Indien je op deze locatie activiteiten gaat doen dan dien je in het bezit te zijn van een reisverzekering met een bijzondere sportendekking (bergsportdekking). Informeer bij jouw reisverzekering of dit gedekt is. Het is ook mogelijk om een reisverzekering inclusief deze dekking (comfortdekking is inclusief bergsportdekking) via ons af te sluiten voor slechts €2,- p.p.p.d. Tevens raden we je aan om een annuleringsverzekering af te sluiten.
Afstanden zijn bij benadering en kunnen variëren
Camping Maroadi
Camping Maroadi is de camping aan het Gardameer voor alle watersport liefhebbers. De gezellige camping is al jaren populair. De camping ligt pal aan het strand. Binnen 300 meter van de camping sta je al in het knusse centrum van het dorp. Het is een gezellige en sfeervolle camping met een perfecte ligging aan het Gardameer.
Omgeving: Torbole ligt aan het noordelijkste puntje van het Gardameer, tussen steile bergen. Torbole is een voormalig vissersdorpje dat, ondanks het toerisme, zijn charme heeft weten te behouden. Het centrum ligt op 5 minuten lopen. Het gezellige centrum van Riva del Garda ligt op slechts 20 minuutjes lopen over een fraai aangelegd wandelpad.
Ligging: Direct aan het Gardameer op 300 meter van Torbole en 2 kilometer van Riva del Garda.
Faciliteiten: Receptie met wifi-punt, modern sanitair, bar, restaurant en een campingwinkel. Er is een tennis- en voetbalveld, je kan er tafeltennissen en fietsen en mountainbikes huren.
Huurtent: Je overnacht in een 2-4 persoons Bungalette tent (hier kun je rechtop in staan) op indeling met echte bedden. Als je de reis boekt voor een gedeelde kamer, dan overnacht je met een medereisgenoot in een tent (heren bij heren en dames bij dames). Liever een tent voor jezelf? Dat kan tegen betaling van €99 per week heb jij je eigen tent. Je kan dit bij boeking aangeven. De tent is voorzien van een vast bed, stroom en verlichting. Tijdens je verblijf kan er gebruik worden gemaakt van een compleet ingerichte, gezamenlijke kooktent. Ter plaatse kun je eventueel met de medereiziger(s), een eigen koelkast huren voor €30 per week. Op de vertrek dag hebben we een aparte koelkast voor alle vertrekkende gasten zodat zij hun eten en/of drinken gekoeld kunnen bewaren.
Schoonmaak: Je dient de tent na gebruik schoon achter te laten voor de volgende gebruikers.
Verzorging: Op de aankomst dag is er een gratis gezamenlijke welkomstmaaltijd en kennismaking avond, verder verblijf je op basis van logies.
Lakenpakket: Voor €17,50 p.p.p.w. kun je een lakenpakket huren via ons. Dit lakenpakket bestaat uit twee lakens, een kussen en kussensloop.
Handdoekpakket: Voor €12,50 p.p.p.w. kun je een handdoekenpakket huren, dit bestaat uit één grote handdoek en twee normale handdoeken.
Vertrek dag: De touringcar vertrekt op maandag vanuit Nederland en is op woensdag weer terug in Nederland. Kom je met eigen vervoer, dan krijg je een korting van €90,- p.p. en is je aankomst- en vertrek dag de dinsdag.
Bijzonderheden: Wanneer de reisdatum niet meer boekbaar is via de website dan is de touringcar volgeboekt, maar kun je in overleg met ons wel boeken met eigen vervoer.

Ter plaatse betaal je €2,25 toeristenbelasting p.p.p.n., € 1,25 milieuheffing p.p.p.n., €2,05 gasbijdrage / stroom p.p.p.n. Dit zijn verplichte bijdrages en borg van €50,- dienen contant voldaan te worden bij aankomst aan de reisleiding.
Het handdoekenpakket bestaat uit een badlaken en twee handdoeken. Deze kun je vooraf voor €12,50 per pakket bij boeken. Dit scheelt je weer ruimte in de tas.
Je overnacht in een 2-4 persoons Karstentent op indeling met echte bedden. Als je de reis boekt voor een gedeelde kamer, dan overnacht je met een medereisgenoot in een tent (heren bij heren en dames bij dames). Liever een tent voor jezelf? Dat kan tegen betaling van €99,- per week en heb jij je eigen Karsten tent. Je kan dit bij de boeking aangeven. De tent is voorzien van een vast bed, stroom en verlichting. Tijdens je verblijf kan er gebruik worden gemaakt van een compleet ingerichte, gezamenlijke kooktent. Ter plaatse kun je eventueel met de medereiziger(s), een eigen koelkast huren voor €30,- per week. Op de vertrek dag hebben we een aparte koelkast voor alle vertrekkende gasten zodat zij hun eten en/of drinken gekoeld kunnen bewaren.
Voor €17,50 per persoon kun je een lakenpakket via ons huren. Wij zorgen dan dat er 2 lakens, een kussensloop, kussen en een zomerdeken aanwezig zijn. Het heerlijke klimaat zorgt ervoor dat je niet onder de deken wilt, maar indien je dat wel wilt hebben wij het klaar liggen. Standaard zijn er geen kussens en dekbedden aanwezig in de tent.
Kies net als de meeste van onze gasten ervoor om met onze Royal Class Touringcar mee te gaan. Je reist per zogenaamde nachtpendel naar je bestemming. Je komt lekker vroeg aan en vertrekt pas eind van de dag. Zo haal je het maximale uit je vakantie en heb je 2 eigenlijk extra vakantiedagen! Let op: Reizen per Royal Touringcar is alleen mogelijk bij een verblijf van dinsdag t/m dinsdag. Je vertrekt namelijk op maandag aan het einde van de ochtend al richting je bestemming. Onderweg kijk je een filmpje, pak je een drankje of doe je even je ogen dicht. Lekker ontspannen en zeer comfortabel. Ondertussen maak je alvast kennis met de andere ouders en kinderen. Op dinsdagochtend komen jullie fit en uitgerust aan en staat de reisleiding klaar met een ontbijtje om jullie te verwelkomen.
De terugreis is op dinsdagavond, zodat je op woensdag weer aankomt in Nederland.
De voordelen van reizen met onze Royal Class Touringcar
Extra ruime zitplekken en comfortabele stoelen
Zak achterover in de kussens en laat je rijden. Dat is royal class reizen !
Het handdoekenpakket bestaat uit een badlaken en een grote handdoek. Deze kun je vooraf voor €9,50 per pakket bij boeken. Dit scheelt je weer ruimte in de tas.
We raden je aan om een reisverzekering (met bergsportdekking voor de outdoorlocaties) én een annuleringsverzekering af te sluiten. Het kan iedereen gebeuren, je kan niet gaan of je moet eerder naar huis door omstandigheden in je naaste familie of jij of één van je kinderen moet ter plaatse naar een ziekenhuis. Vervelende dingen die extra vervelend worden als je niet verzekerd bent want dan kost het je namelijk veel geld. Voor €2,- per persoon per dag heb je een reisverzekering inclusief gevaarlijke sportendekking. De annuleringsverzekering is een percentage van 7% over de reissom. De poliskosten bedragen éénmalig €5,95.
Vervoer:
Royal class touringcarvervoer naar Riva del Garde
Kies net als de meeste van onze gasten ervoor om met onze Royal Class Touringcar mee te gaan. Je reist per zogenaamde nachtpendel naar Riva del Garde. Je komt lekker vroeg aan en vertrekt pas eind van de dag. Zo haal je het maximale uit je vakantie en heb je 2 eigenlijk extra vakantiedagen!
Let op: Reizen per Royal Touringcar is alleen mogelijk bij een verblijf van dinsdag t/m dinsdag. Je vertrekt namelijk op maandag aan het einde van de ochtend al richting Kroatië. Onderweg kijk je een filmpje, pak je een drankje of doe je even je ogen dicht. Lekker ontspannen en zeer comfortabel. Ondertussen maak je alvast kennis met je reisgenoten. Op dinsdagochtend komen jullie fit en uitgerust aan en staat de reisleiding klaar met een ontbijtje om jullie te verwelkomen. De terugreis is op dinsdagavond, zodat je op woensdag weer aankomt in Nederland.
De voordelen van reizen met onze Royal Class Touringcar
Extra ruime zitplekken en comfortabele stoelen
Zak achterover in de kussens en laat je rijden. Dat is royal class reizen !
Vers ontbijtje staat voor je klaar bij aankomst
Een heerlijk belegd broodje met een kopje koffie, thee of een glaasje sap. Een goed begin van de vakantie en helemaal gratis! Koffie en thee ja natuurlijk.
2 dagen extra vakantie
’s Nachts reizen is wel zo efficiënt. Je komt ’s ochtends als een van de eersten aan en gaat ’s avonds als een van de laatsten weg. Van begin tot eind ontspannen en uitgerust!
Reis je met eigen vervoer dan is de aankomst- en vertrek dag op de dinsdag.
Wil je vliegen dan kun je het beste vliegen naar vliegen op Florence of Pisa, vervolgens de aansluitende trein naar Grossetto boeken (kan ook al via internet vooraf) wij halen je op vanaf Grossetto en brengen op vertrek dag weer terug (is ca 25 km enkele reis, transferkosten €35 per keer).