Ontmoeten wij jou ook?Genieten van wintersport in Pinzolo

Boek nú, betaal later

Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo

Hotel Bellavista Pinzolo

Je verblijft in een gastvrij 3* hotel in het pittoreske dorpje Pinzolo, vlakbij het grootste skigebied van Italië: Val di Sole. We hebben hier veel single kamers zonder toeslag beschikbaar en voor de vroegboekers voor een superprijs inclusief ontbijt en diner. Opstappen in België is ook mogelijk.

Wat kun je verwachten?

  • Zowel voor beginners als gevorderden!
  • Super skihotel met gratis skibus
  • Mooi skigebied met verbinding naar andere gebieden
  • Top prijs en geen single-kamer toeslag
  • Nederlandse reisleiding die mee gaat skiën
vanaf € 529,00
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Singlereis Genieten van wintersport in Pinzolo
Italië - Trentino - Pinzolo
  • Vertrekgarantie
  • Last minute
Reisgenoten:
  • 30 - 49 jaar
  • 30 - 59 jaar
  • 35 - 59 jaar
  • 45 - 69 jaar
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Halfpension
Vervoer:
Meer info & reserveren
  • 8
  • 6
  • Reisthema's:
  • Verblijf:

Genieten van wintersport Trentino Italië

Voor een ontspannen wintersportvakantie met gezellige singels nemen wij jou mee naar Pinzolo waar La Dolce Vita begint. Het wereldberoemde skioord Madonna di Campiglio ligt slechts om de hoek en vormt ook het middelpunt van één van de belangrijkste en best uitgeruste Italiaanse skigebieden. Zeker de moeite waard om heen te gaan!

Tijdens je wintersport in Pinzolo word je betoverd door de prachtige ‘Brenta’, ‘Adamello’ en ‘Presanella’ bergketens gelegen in het noorden van Italië. Pinzolo maakt deel uit van het skigebied Skirama Dolomiti Adamello Brenta, een skigebied met  wel 150 km. gevarieerde pistes,  en ook nog eens geschikt  voor alle wintersportniveaus. Je kunt  tochten  maken vanaf Pinzolo naar  Madonna di Campiglio, (het wereldberoemde skioord), Folgarida en Marilleva. De gezellige piste restaurants nodigen je uit  voor een lekker cappuccino, een minestronesoepje of een lekker glaasje Spritz waar de Italianen zo dol op zijn. 

Samen met de reisleiding wordt er overlegd wat het programma zal worden. In overleg met de groep kunnen we bijvoorbeeld gaan après-skiën in Madonna di Campiglio, een tocht maken met de Snowcat, een aperitivo drinken in het hotel of zullen we een avond in een gezellige berghut doorbrengen? Het kan allemaal!

Genieten op zijn Italiaans? Dat doe je in Pinzolo, in een van de meest sneeuwzekere skigebieden van Europa!

Verzorging
Het verblijf is op basis van Halfpension. Iedere morgen staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar. Na de dag op de pistes te hebben doorgebracht, kunnen we aanschuiven voor een heerlijk 3-gangen diner met saladebuffet in het hotel.

Naar activiteiten
  • Vervoer - Bus
  • 1 koffer van 20 kilo, ski's of snowboard en 1 paar schoenen
  • 20 kg bagage
  • Verblijf
  • Verblijf 3* hotel
  • Verblijf in een eigen kamer
  • Verzorging o.b.v. half pension
  • Vermaak
  • Nederlandssprekende reisbegeleiding
  • Vervoer - Bus
  • Vervoer naar de opstapplaats
  • Vermaak
  • Skipas
  • Ski- of snowboard materiaal
  • Ski- of snowboard lessen
  • Overig
  • Persoonlijke uitgaven
  • Administratiekosten €20,00
  • Verzekeringen
  • Fooien en andere persoonlijke uitgaven

Activiteiten

Je gaat natuurlijk voornamelijk op wintersport om van het skiën of snowboarden te genieten, maar daarnaast heb je misschien ook zin in wat extra activiteiten die jouw vakantie afwisselender maken.

Wij bieden jou en de rest van de groep een fakkeltocht met Grappa aan tijdens de reis en we zullen een avondje de sneeuwschoenen aantrekken voor een mooie wandeling door de witte omgeving, maar er zijn nog meer mogelijkheden voor excursies zoals een hondensleetocht.

Voor de liefhebbers gaan we deze week ten minste 1 keer naar een leuke club in Madonna di Campiglio op te après-skiën, waarbij het vervoer op onze kosten is! Willen jullie vaker? De overige dagen kan er  vervoer worden geregeld voor slechts 10 euro p.p.

Dineren op de berg
Een bijzonder etentje tijdens jouw wintersport? We kunnen een avondje gaan genieten van een heerlijk diner boven op de berg. De pistenbully brengt ons naar het restaurant boven op de berg en zorgt er ook weer voor dat we terug komen bij het dorp!

Naar ski-info
  • Vervoer - Bus
  • 1 koffer van 20 kilo, ski's of snowboard en 1 paar schoenen
  • 20 kg bagage
  • Verblijf
  • Verblijf 3* hotel
  • Verblijf in een eigen kamer
  • Verzorging o.b.v. half pension
  • Vermaak
  • Nederlandssprekende reisbegeleiding
  • Vervoer - Bus
  • Vervoer naar de opstapplaats
  • Vermaak
  • Skipas
  • Ski- of snowboard materiaal
  • Ski- of snowboard lessen
  • Overig
  • Persoonlijke uitgaven
  • Administratiekosten €20,00
  • Verzekeringen
  • Fooien en andere persoonlijke uitgaven
Italië
Skigebied:
Val di Sole
  • Skiën
  • Snowboarden
  • Skisafari
  • Langlaufen

Hoogte

800 - 3000 mtr

Pistes

  • 22
  • 100
  • 52

Liften

  • 13
  • 28
  • 11

Langlaufloipen

55 km

Gletsjers

0

Funpark

2

Skigebied Val di Sole

Omschrijving

Val di Sole ligt in Trentino en is eigenlijk nog vrij onbekend onder de Nederlandse wintersporters. Het skigebied doet zijn naam eer aan, de zon schijnt hier namelijk in overvloed! Gelukkig is het gebied zeer sneeuwzeker en de pistes worden goed geprepareerd.

Beginners en lichtgevorderden vinden hier veel pistes die niet heel moeilijk zijn en tussen de bomen naar beneden slingeren. Gelukkig kunnen ook de gevorderde skiërs hun ei kwijt op de mooie afdalingen en er zijn ook zeker wat steilere pistes te vinden. Er zijn wel enkele off-piste mogelijkheden, maar voor de echte liefhebbers biedt Val di Sole op dit gebied mogelijk te weinig uitdaging.

Mocht je tochten willen maken, dan kan dat in Val di Sole ook prima. De verbinding met Madonna di Campiglio is heel goed en je kunt zelfs nog doorskiën naar Pinzolo.  

Skigebied & Pistes

Vanaf het hotel neem je de skibus die jou binnen no-time naar de piste zal brengen.

Door de nieuwe verbinding tussen alle skigebieden kun je gebruik maken van het complete gebied, Dolomiti superskirama, zeer uitgebreid en voor ieder wat! Er zijn snowboardparken en veel verschillende groene, blauwe, rode en zwarte pistes.

Het skigebied van Val di Sole telt ongeveer 150 km aan pistes: 25 km aan blauwe piste, 94 km rode piste en tot slot 27 km zwarte piste voor de ervaren skiër. Het hoogste punt van dit gebied ligt op 3.016 meter. De pistes zijn te bereiken door gebruik te maken van de 15 sleepliften, 37 stoeltjesliften en 11 gondelliften. Het gebied is geschikt voor zowel de beginnende wintersporter als de ervaren skiër en heeft goede mogelijkheden voor de meeste prachtige tochten.

Skipas & skimateriaal

Na het maken van jouw boeking ontvang je van ons een formulier waarop je kunt aangeven of je materiaal wil huren of bijvoorbeeld lessen wil volgen. Ook kun je aangeven voor hoeveel dagen je een skipas wilt.

Skipas
Ter plaatse worden de skipassen aangeschaft. Je hoeft van te voren niet door te geven welke skipas je definitief wilt, zodat je met de overige deelnemers kunt kijken wie er voor welke pas kiest.

Bij deze reis heb je de mogelijkheid om één van de volgende skipassen aan te schaffen  (prijzen voor een 6-daagse skipas):

1. Campiglio – Dolomiti di Brenta €237 – €278
2. Pinzolo €175 – €212
3. Superskirama Dolomiti €248 -€288

Skihuur
Beschik jij niet over eigen materiaal? Dan is dit ter plaatse te huur.

Ski set (ski’s+schoenen)                          Snowboard set (snowboard+schoenen)
6 dagen vanaf €110                                 6 dagen vanaf €105

Skilessen
Heb je nog niet zoveel ervaring met skiën? Dan kan je skilessen volgen op het skiën of snowboarden onder de knie te krijgen.

5 dagen à 2 uur  |  December reis  |  €150
5 dagen à 2 uur  |  Overige reizen  |  €145

» Prijzen variëren per periode en zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Overige informatie

Naar verblijf
Italië
Skigebied:
Val di Sole
  • Skiën
  • Snowboarden
  • Skisafari
  • Langlaufen

Hoogte

800 - 3000 mtr

Pistes

  • 22
  • 100
  • 52

Liften

  • 13
  • 28
  • 11

Langlaufloipen

55 km

Gletsjers

0

Funpark

2

Skigebied Val di Sole

Omschrijving

Val di Sole ligt in Trentino en is eigenlijk nog vrij onbekend onder de Nederlandse wintersporters. Het skigebied doet zijn naam eer aan, de zon schijnt hier namelijk in overvloed! Gelukkig is het gebied zeer sneeuwzeker en de pistes worden goed geprepareerd.

Beginners en lichtgevorderden vinden hier veel pistes die niet heel moeilijk zijn en tussen de bomen naar beneden slingeren. Gelukkig kunnen ook de gevorderde skiërs hun ei kwijt op de mooie afdalingen en er zijn ook zeker wat steilere pistes te vinden. Er zijn wel enkele off-piste mogelijkheden, maar voor de echte liefhebbers biedt Val di Sole op dit gebied mogelijk te weinig uitdaging.

Mocht je tochten willen maken, dan kan dat in Val di Sole ook prima. De verbinding met Madonna di Campiglio is heel goed en je kunt zelfs nog doorskiën naar Pinzolo.  

Skigebied & Pistes

Vanaf het hotel neem je de skibus die jou binnen no-time naar de piste zal brengen.

Door de nieuwe verbinding tussen alle skigebieden kun je gebruik maken van het complete gebied, Dolomiti superskirama, zeer uitgebreid en voor ieder wat! Er zijn snowboardparken en veel verschillende groene, blauwe, rode en zwarte pistes.

Het skigebied van Val di Sole telt ongeveer 150 km aan pistes: 25 km aan blauwe piste, 94 km rode piste en tot slot 27 km zwarte piste voor de ervaren skiër. Het hoogste punt van dit gebied ligt op 3.016 meter. De pistes zijn te bereiken door gebruik te maken van de 15 sleepliften, 37 stoeltjesliften en 11 gondelliften. Het gebied is geschikt voor zowel de beginnende wintersporter als de ervaren skiër en heeft goede mogelijkheden voor de meeste prachtige tochten.

Skipas & skimateriaal

Na het maken van jouw boeking ontvang je van ons een formulier waarop je kunt aangeven of je materiaal wil huren of bijvoorbeeld lessen wil volgen. Ook kun je aangeven voor hoeveel dagen je een skipas wilt.

Skipas
Ter plaatse worden de skipassen aangeschaft. Je hoeft van te voren niet door te geven welke skipas je definitief wilt, zodat je met de overige deelnemers kunt kijken wie er voor welke pas kiest.

Bij deze reis heb je de mogelijkheid om één van de volgende skipassen aan te schaffen  (prijzen voor een 6-daagse skipas):

1. Campiglio – Dolomiti di Brenta €237 – €278
2. Pinzolo €175 – €212
3. Superskirama Dolomiti €248 -€288

Skihuur
Beschik jij niet over eigen materiaal? Dan is dit ter plaatse te huur.

Ski set (ski’s+schoenen)                          Snowboard set (snowboard+schoenen)
6 dagen vanaf €110                                 6 dagen vanaf €105

Skilessen
Heb je nog niet zoveel ervaring met skiën? Dan kan je skilessen volgen op het skiën of snowboarden onder de knie te krijgen.

5 dagen à 2 uur  |  December reis  |  €150
5 dagen à 2 uur  |  Overige reizen  |  €145

» Prijzen variëren per periode en zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Overige informatie

Italië , Trentino , Pinzolo
Naam verblijf
Hotel Bellavista Pinzolo
Type verblijf
Hotel
300 meter

Verblijf Hotel Bellavista Pinzolo

Beschrijving

Ligging

Hotel Bellavista is een schitterend familiehotel met een zeer goede service, gelegen aan de rand van Pinzolo. Slechts 500 meter verwijderd van het centrum en 600 meter van de gondelbanen naar de Doss del Sabion. Het hotel heeft een gratis shuttle-skibusservice naar het centrum en de gondels. Tegen een kleine vergoeding brengt de shuttlebus je ook naar Madonna di Campiglio.

Kamers
In Hotel Bellavista hebben wij de beschikking over 1-persoonskamers zonder toeslag voor vroegboekers. Alle kamers zijn netjes ingericht en voorzien van een badkamer met douche, toilet en bidet, balkon, telefoon, TV en haardroger. Alle kamers beschikken over een balkon.

Faciliteiten
Hotel Bellavista heeft een entree met een ruime hal, een receptie met zeer vriendelijk personeel en een lift. Er is een gezellige lounge en bar met TV en een groot sfeervol restaurant. Het hotel heeft gratis Wi-Fi op de kamers en in de openbare ruimtes. Je skimateriaal kun je kwijt in de aparte opbergruimt, waar ze ook heerlijke schoenverwarming hebben.

Aan bovenstaande informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Naar belangrijk

Belangrijk

Boek nu, betaal later!

Bij ons kun je boeken zónder direct te betalen. Je ontvangt een definitieve bevestiging/factuur per mail waarop staat welk bedrag je wanneer moet betalen.

Belangrijke info over deze reis

Reisleiding +

Onze enthousiaste reisleiding zal 24/7 voor de groep klaar staan en zal jou ter plaatse wegwijs maken. Alle organisatorische zaken worden uit handen genomen en de reisleiding zal jou informeren over de leukste activiteiten, de gezelligste restaurants en barretjes en luistert naar de wensen en behoeften van de groep. Dit resulteert in het ultieme groepsgevoel waarbij individuele vrijheid vanzelfsprekend is.
Tevens onderscheidt onze reisleiding zich door initiatief te nemen waar nodig is en het hebben van persoonlijk contact. Hierdoor zul jij je direct thuis zult voelen tijdens deze reis.

'Alles mag, niets hoeft'

Graag willen wij nog eens benadrukken wanneer je met ons op vakantie gaat je dan kiest voor een groepsreis waarbij je je eigen invulling aan jouw vakantie geeft. Ook als het programma grotendeels vastligt of wanneer er optionele excursies worden aangeboden. De ervaring leert dat de groep – of een deel ervan – kiest voor het ene of andere uitstapje.  Meedoen is ieders vrije keuze. ‘Alles mag, niets hoeft’. Het is tenslotte jouw vakantie!

Wij streven ernaar om het iedereen naar de zin te maken. Ook de allerkleinste en individuele reiswensen komen hierbij aan bod.  Denk hierbij aan een leuke excursie, een tip voor een horecalocatie of roomservice.

Reisdocumenten

Voor deze reis is het van belang dat je in het bezit bent van een geldig legitimatiebewijs. Dit kan een paspoort of identiteitskaart zijn. Je legitimatiebewijs dient geldig te zijn tot en met het einde van je vakantie.

Samenstelling groep

De aangegeven leeftijdscategorie informeert je over de doelgroep voor deze singlereis. Voldoe je niet exact aan de opgegeven criteria, maar wijkt jouw leeftijd maximaal vijf jaar af? Spreekt de inhoud van het programma je aan en kun je zelfstandig reizen? Boek dan gerust deze singlevakantie!

Wij streven tijdens onze single reizen naar een gelijke man/vrouw verdeling.

Wil jij nieuwe, gezellige mensen ontmoeten in een ongedwongen sfeer? Dan verwelkomen wij je graag op een van onze singlereizen en maken van deze ervaring de leukste vakantieherinneringen!

Voorbehoud

Reisprogramma onder voorbehoud van wijzigingen.

Annulering

Mocht het voorkomen dat een reis onvoldoende deelnemers heeft, dan laten wij dit uiterlijk 21 dagen voor vertrek weten.

Verzekering

Een meepakker is de reis- en/of annuleringsverzekering. Mocht je deze niet hebben dan is het misschien een tip deze tegelijk met het boeken af te sluiten. Mocht je van plan zijn excursies bij te boeken, denk dan aan het afsluiten van een gevaarlijke sportenverzekering.

Naar vervoer
  • Vervoer - Bus
  • 1 koffer van 20 kilo, ski's of snowboard en 1 paar schoenen
  • 20 kg bagage
  • Verblijf
  • Verblijf 3* hotel
  • Verblijf in een eigen kamer
  • Verzorging o.b.v. half pension
  • Vermaak
  • Nederlandssprekende reisbegeleiding
  • Vervoer - Bus
  • Vervoer naar de opstapplaats
  • Vermaak
  • Skipas
  • Ski- of snowboard materiaal
  • Ski- of snowboard lessen
  • Overig
  • Persoonlijke uitgaven
  • Administratiekosten €20,00
  • Verzekeringen
  • Fooien en andere persoonlijke uitgaven

Vervoer

Met het vliegtuig

Wil je met het vliegtuig komen? Boek dan een reis op basis van eigen vervoer. Wij willen je vragen het vliegticket zelf te regelen, maar pas nadat je boeking definitief is bevestigd met de bevestiging/factuur en de reis vertrekgarantie heeft!

Met de bus

De busreis wordt uitgevoerd in een Royal Class bus. Je hebt hierbij meer beenruimte en de stoelen kunnen verder naar achter, zodat je comfortabel kunt zitten tijdens de reis. Gedurende de reis zal de bus regelmatig stoppen. 

Er zijn diverse opstapplaatsen in Nederland en België:

Nederland
16:00 Den Haag - Centraal Station, Busplatform (boven)
16:00 Zwolle - Achterzijde station NS, Hanzelaan
16:30 Apeldoorn - AC/La Place restaurant, Rijksweg A50
16:30 Amsterdam - Euopaboulevard P18 (Buitenveldert-Oost)
17:00 Arnhem - Parkeerplaats Rijnhallen
17:00 Utrecht - J.C. Verthorenpad
17:00 Rotterdam - Metrostation Capelse Brug
17:45 Den Bosch - NS station Oost
17:45 Prinsenbeek - NS station Prinsenbeek, parkeerterrein de Elleboog
18:15 Tilburg - IJssportcentrum, Stappegoorweg
18:30 Eindhoven - P&R Meerhoven
19:30 Maarheeze - Den Engelsman 2A // Wisselplaats
21:30 Heerlen - NS station, achterzijde

België
16:15 Gent - Bushalte Oudenaarsdesteenweg, bij de Texaco
16:45 Brussel - Koning Boudewijnstation, Marathonlaan 135
17:30 Antwerpen - Luchthaven Antwerpen

Toegestane bagage in de bus
* 20 kilo bagage
* 1 paar ski’s of snowboard + schoenen 
* 1 helm

Met eigen vervoer

Vanaf Utrecht is het ongeveer 1120 km rijden naar Pinzolo, Italië. Bij Hotel Bellavista zijn parkeerplaatsen beschikbaar. Hiervan kun je kosteloos gebruik maken tijdens de vakantie. 

Met de trein

Wil je met de trein komen? Boek dan een reis op basis van eigen vervoer. Wij willen je vragen het treingticket zelf te regelen, maar pas nadat je boeking definitief is bevestigd met de bevestiging/factuur en de reis vertrekgarantie heeft!

Vertrekdata, prijzen & groepsinfo
  • Vervoer - Bus
  • 1 koffer van 20 kilo, ski's of snowboard en 1 paar schoenen
  • 20 kg bagage
  • Verblijf
  • Verblijf 3* hotel
  • Verblijf in een eigen kamer
  • Verzorging o.b.v. half pension
  • Vermaak
  • Nederlandssprekende reisbegeleiding
  • Vervoer - Bus
  • Vervoer naar de opstapplaats
  • Vermaak
  • Skipas
  • Ski- of snowboard materiaal
  • Ski- of snowboard lessen
  • Overig
  • Persoonlijke uitgaven
  • Administratiekosten €20,00
  • Verzekeringen
  • Fooien en andere persoonlijke uitgaven

  • SGR

Singles over deze reis

Totale score

Gebaseerd op 6 reviews
7.9
Review door ...
8
59 jaar

prima, leuk, lekker eten, gezellige groep en heerlijk geskied.( dure skipas, veel geld voor skihuur

Prima, skigebied wat minder vanwege alle verbindingsliften, waardoor veel tijd verloren gaat en je steeds op de klok moet kijken. Eten en hotel prima. Reisleider moet nog wat meer ervaring opdoen.

Mijn tips

Genieten en even goed kijken welke skipas je neemt.

Reisperiode: 18-02-2017 ~ 25-02-2017 / Hotel Bellavista Pinzolo

Review door ...
7
47 jaar

Zeer naar mijn zin gehad!

Ik heb een superweek gehad! Het gebied is groot genoeg om fijn te kunnen skien en biedt ook voldoende uitdaging voor gevorderde skiers. Het programma van de organisatie liep weliswaar behoorlijk in de soep, maar dat heeft zeker geen afbreuk gedaan aan het plezier! Zeer diverse groep, absoluut gezellig, ik vond het top. Met anderen is zo veel leuker dan alleen!

Mijn tips

De wellness een paar honderd meter verderop is de moeite waard. Met korting van het hotel betaal je 16 euro, welness is open van 14:30-19:00. Fijn om lekker even door te stoven op een dag dat het bijv flink sneeuwt of zwaar mistig is. Als je gebruik wilt maken van het zwembad of de whirlpool wel zwemgoed meenemen (niet per se nodig voor sauna/Turks bad).

Reisperiode: 04-02-2017 ~ 11-02-2017 / Hotel Bellavista Pinzolo

Review door ...
8
68 jaar

Een goede skivakantie, met een leuke groep

Goede vakantie gehad. De reis vond ik wel erg lang met wat weinig en te korte stops.

Mijn tips

Op de pistes van Pinzolo is het prima skiën, wel leuk om ook in het gebied van Madonna te gaan skiën en minimaal 1 x naar het hoogste punt te gaan.

Reisperiode: 18-02-2017 ~ 25-02-2017 / Hotel Bellavista Pinzolo

Review door ...
10
73 jaar

GEWELDIG

Super gezellig met de groep van 20 man (incl. de reisleider) (tussen de 54 en 73!)

Mijn tips

Gewoon doen!

Reisperiode: 18-02-2017 ~ 25-02-2017 / Hotel Bellavista Pinzolo

Review door ...
6.5
53 jaar

Lekker gesnowboard en goed gegeten.

Echt een goed snowboardgebied, groot genoeg om je een week uitstekend te vermaken. Gebied van Pinzolo zelf is relatief klein maar wel heel gevarieerd. Verbindingslift naar Madonna di Campiglio duurt 20 minuten. Groep van 22 was wel erg veel, dat had voor mij wel wat kleiner gemogen. Reisleiding echt grandioos, gewoon gezellig en absoluut niet opdringerig. Hotel is groot, massaal en nogal onpersoonlijk. Diner was goed, ontbijt matig (oploskoffie, aanmaak jus d'orange, yoghurt uit een automaat)

Mijn tips

Goede pizzeria in Pinzolo, aanrader !

Reisperiode: 04-03-2017 ~ 11-03-2017 / Hotel Bellavista Pinzolo

Review door ...
8
54 jaar

Heerlijk relaxed en alles werd uit handen genomen. Ik kon echt genieten.

Goed hotel, goede kamers, service, eten. Gratis vervoer naar de piste. Ik vond alles perfect geregeld.!

Mijn tips

Meer avond activiteiten.

Reisperiode: 04-03-2017 ~ 11-03-2017 / Hotel Bellavista Pinzolo

Moment geduld...
0

Favoriete reizen

Al mijn favorieten
Laatst toegevoegde favoriete reizen
0 Mijn favoriete reizen