Singlereis Zonvakantie (HBO-WO) In Budva, Montenegro
Ga mee naar het prachtige Budva in Montenegro. Tijdens deze reis ben je gegarandeerd met een leuke groep gelijkgestemde singles. Geniet samen van ontspannende dagen op het strand, slenter door de sfeervolle oude stad of duik het bruisende nachtleven in. Zin in avontuur? Trek er lekker op uit.
Wat kun je verwachten?
- Gegarandeerd leuke groep (hbo/wo)
- Zon, zee, stand en nog veel meer
- Verblijf in een goed 4-sterren hotel
- Inclusief 2 leuke activiteiten
- Met sfeervolle strandfeestjes
- Vertrekgarantie
- Last minute
- Reisgenoten:
-
- 25-39 jaar
- Verblijf:
- Hotel
- Verzorging:
- Logies en Ontbijt
- Vervoer:
- 0Favoriet
- Waardering
Singlereis Zonvakantie (HBO-WO) In Budva, Montenegro
Budva is bijzonder
Montenegro is misschien niet het eerste land waar je aan denkt voor een strandvakantie. Juist dat maakt Budva zo’n verrassende bestemming. Hier geniet je van een fijne mix van ontspanning, avontuur en cultuur.
Deze bruisende kuststad is nog relatief onontdekt door Westerse toeristen, maar kan al rekenen op veel bezoek uit andere landen.
In de ommuurde, middeleeuwse stad kun je lekker eten, wandelen door de smalle straatjes en genieten van het uitzicht op de bergen. Overal hangt hier een goede Vibe. Zin in een (strand)feestje met de groep? Budva heeft er genoeg. Maak je klaar voor een vakantie vol plezier.
Van strandfeesten tot hippe clubs: Budva bruist
Hou je van uitgaan? Dan zit je hier goed. Het nachtleven in Budva is één van de beste in de hele Balkan en wordt vaak vergeleken met Ibiza en Mykonos, maar dan betaalbaarder.
Zo vind je er bijvoorbeeld Top Hill. Dit is een van de grootste openluchtclubs van Europa. De club ligt op een heuvel en heeft een mooi uitzicht op Budva. Er draaien regelmatig goede dj’s.
Doe je het liever iets rustiger aan? Er zijn in de stad ook diverse cocktailbars, strandclubs en barretjes met livemuziek. In die barretjes kun je een echte, Montenegrijnse feestavond meemaken.
Gegarandeerd een leuke groep
Wat is het belangrijkste aan een groepsreis? De groep! Dat weet de aanbieder van deze singlereis als geen ander. En daarom biedt deze reisorganisatie ‘De leuke groep garantie’. Zo weet jij zeker dat je een leuke klik gaat hebben met jouw reisgenoten.
Zo is iedereen single, heeft een baan of diploma op hbo of wo-niveau en is ongeveer even oud. Ook is de man-vrouw verhouding gegarandeerd in balans. Bovendien zijn de groepen iets groter, zodat je altijd voldoende mensen zijn waarmee je een fantastische tijd gaat hebben. Daar moet je bij kleinere groepen maar net mazzel mee hebben.
Profiteer van deze unieke garantie en ga ook mee.
Naar activiteitenActiviteiten
Twee excursies zitten al bij de prijs inbegrepen
Wil je zowel Montenegro als jouw reisgenoten op een leuke manier te leren kennen? Bij jouw single strandvakantie zijn al twee activiteiten inbegrepen. Ga je mee?
1. Stadtour door Budva
Ontdek Budva samen met een lokale gids tijdens een wandeling. Ook bezoek je de jachthaven en Mogren Beach, een van de meest geliefde stranden van het land. - tijdsduur: 1 tot 1,5 uur
2. Hoogtepunten van Montenegro excursie
Ontdek de omgeving van Budva. Bezoek de oude hoofdstad Cetinje, maak een korte hike door Lovcen Nationaal Park en bezoek het uitzichtpunt Njegos Mausoleum. Sluit de dag af met een rit in de Kotor Cable Car en geniet van het uitzicht op de baai en de Adriatische Zee. Tijdsduur: hele dag.
Er valt nog veel meer te ontdekken
Zin om nog meer te doen? Dat kan! In en rondom Budva valt van alles te beleven. Denk bijvoorbeeld aan:
- Dagtrip naar Perast, Lady of the Rocks & Kotor:
Verken het charmante Perast met een gids, vrije tijd om te zwemmen en lunchen en vaar per privéboot naar Lady of the Rocks Island. Sluit de dag af in het prachtige Kotor met zijn smalle straatjes, mooie stadsmuren en sfeervolle pleinen.
- Suppen / kajakken:
In Budva kun je kajakken of suppen met prachtig uitzicht op de bergen. Een aanrader voor watersportliefhebbers.
- Nog veel meer. Een ding is zeker, je zult je hier niet vervelen. Onze reisleidster vertelt je er graag meer over tijdens de vakantie.
Verblijf 4* Hotel TQ Plaza
Beschrijving
We verblijven deze week in het fijne TQ Plaza. Een goed 4-sterrenhotel (8,6) in het centrum van Budva. Het historische centrum en het uitgaansgebied zijn op loopafstand. Het hotel heeft een klein zwembad, stel je daar niet te veel van voor. Wil je lekker zwemmen? Het strand is vlakbij.
- Ontbijtbuffet inbegrepen
- Verblijf in 2-persoonskamers (ook single kamers beschikbaar)
- 200 meter van het strand
- Uitzicht op de bergen
- Sportfaciliteiten aanwezig
Lunch en diner zijn exclusief. Jouw reisleider kan je in Montenegro tips geven voor leuke restaurants waar je met de groep kan eten.
Aan bovenstaande informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Belangrijk
Boek nu, betaal later!
Bij ons kun je boeken zónder direct te betalen. Je ontvangt een definitieve bevestiging/factuur per mail waarop staat welk bedrag je wanneer moet betalen.
Belangrijke info over deze reis
Alleen voor singles
Deze reis is echt alleen voor singles, niet voor alleengaanden
Aantal deelnemers als beloofd
Je krijgt de garantie dat het aantal deelnemers altijd minimaal 70% en maximaal 135% van het aangekondigde aantal is.
Man-vrouw verhouding in balans
Man/Vrouw verhouding altijd in balans (max. scheefheid 40-60).
HBO/WO
Deze reis is voor hoger opgeleide singles. Om mee te kunnen met deze singlereis moet je dus beschikken over een baan of diploma op minimaal hbo-niveau.
Vertrekgarantie
De reizen van deze aanbieder gaan altijd door. Alleen bij hoge uitzondering zal een reis niet vertrekken. Je hoort dit dan ruim voor vertrek.
Leeftijdsgarantie
Deze singlereizen zijn ingedeeld in leeftijdscategorieën. Bij vertrek mag je maximaal 12 maanden te jong of te oud zijn.
Kosteloos annuleren tot 6 weken voor vertrek
Deze singlereis kun je tot 6 weken voor vertrek nog kosteloos kunt annuleren (met uitzondering van €29,50 boekingskosten en €5 SGR-garantie).
Naar vervoerVervoer
Met het vliegtuig
We vliegen met Transavia in ongeveer 2 uur naar Dubrovnik. De vlucht en transfer zitten bij de prijs inbegrepen. In Dubrovnik staat een bus voor ons klaar die ons in circa 2 uur naar Budva brengt.
Dit zijn de vliegtijden (onder voorbehoud van wijzigingen):
- Heenvlucht Rotterdam – Dubrovnik: 17:20 – 19.30 uur
- Terugvlucht Dubrovnik – Rotterdam: 20:15 – 22:40 uur
Standaard is er één accessoire inbegrepen van maximaal 40x30x20cm die onder de stoel voor je past, dit is géén trolley. Je kunt ruimbagage à 15 kg (meerprijs: €106) of 20 kg bijboeken (meerprijs: €112).
Vertrekdata, prijzen & groepsinfo
- SGR