CAMPING MANDRAS *** | |
| Italië | Sardinië | Santa Lucia |
Singlereis in 't kort
Ben je single en wil je graag met andere alleengaanden een leuke actieve strandvakantie vieren, dan kun je bij ons uitstekend terecht. Je bungalowtent staat klaar, alle maaltijden worden verzorgd en je kunt deelnemen aan diverse leuke excursies en activiteiten. Tijdens een wandeling, mountainbiketrip of een zeilcursus en het dagelijks happy hour worden makkelijk nieuwe contacten gelegd.
Bij ons geniet je van een all inclusive singlevakantie. Op onze campings staan de tenten al klaar en zijn alle maaltijden plus diverse drankjes inbegrepen. Dat is pas echt zorgeloos vakantie vieren! Of je nu ontspannen wilt genieten van zon, zee en natuur of actief wilt zeilen, catamaranzeilen, windsurfen, snorkelen, wandelen, mountainbiken, canyoningen, duiken en deel wilt nemen aan yoga, bij Amfibie Treks is alles mogelijk!
In het voor- en najaar organiseren wij compleet verzorgde actief-strand-wellness vakanties op camping Mandras voor alleengaanden. Tijdens deze single vakanties zijn een watersportdag met catamaranzeilen, windsurfen, een binnenlandexcursie, een mooie wandel- en een pittige mountainbiketocht inbegrepen. Geniet van de prachtige natuur, ruik de geur van kruiden en pijnbomen in het voor- en naseizoen. Om je lichaam helemaal te laten ontspannen krijg je 1 x per week een ontspannen massage in een speciaal ingerichte massage hut.
Voor de wandeling zijn goede wandelschoenen nodig. In de zomermaanden gaan we in verband met de hoge temperaturen vroeg op pad. Zo heb je ook nog voldoende tijd om te relaxen, te zonnen, zwemmen, snorkelen, zeilen, surfen of een boek te lezen in een hangmat bij het zwembad, of op het strand.
All inclusive
Wij werken met een all inclusive formule. De standaard tent, alle maaltijden, dagelijks happy hour-drankjes en een aantal activiteiten zoals snorkelen, sit on top kanovaren en gebruik bodyboards zijn inbegrepen in de prijs.
Italiaans eten
Vele vaste gasten komen bij ons terug vanwege het gezellig samen eten en de fantastische internationale sfeer. Vol pension is een geweldige ervaring, zonder bijkomende kosten genieten van je vakantie. Een goed verzorgd ontbijtbuffet, lunch, Italiaanse menu's, Sardijnse wijn, salades en fruit. Alles komt vers bereid op de lange, sfeervolle, houten tafels, waar iedereen gezellig kan aanschuiven.
Ontbijt en lunch
's Ochtends wordt het ontbijt in buffetvorm geserveerd. Je kunt tussen 8.15 en 9.30 uur aanschuiven en genieten van verse broodjes, zoet beleg, hartig beleg, fruit, koffie, thee en melk. Voor de lunch kun je kiezen of je een lunchpakket maakt of dat je om 13.00 uur op de camping gaat lunchen. De lunch op campings SANTA LUCIA en MANDRAS bestaat uit salades en diverse warme en koude (pasta)gerechten. Bij de lunch worden diverse frisdranken en gekoeld water geserveerd.
Happy hour en Diner
Bij het dagelijkse gratis happy hour drinken we gezellig samen een zelf gemaakte sangria, biertje, wijntje of frisdrank. Al genietende, ontmoet je hier nieuwe vrienden! Het diner wordt vanaf 20.00 uur geserveerd. De Italiaanse maaltijd bestaat uit een voorgerecht, bijvoorbeeld pasta, risotto of soep. Een hoofdgerecht, vlees, gevogelte of vis met groente en salade en een nagerecht. Bij het diner worden witte wijn, rode wijn en gekoeld water geserveerd. Indien je speciale dieetwensen hebt, kun je dit bij je boeking vermelden.



